Kontaktný formulár *
Vyplňte prosím všetky požadované polia
Odoslať
Vaša správa bola úspešne odoslaná
 
SLOVENSKY
 
Kontakty
 
 
 

Štruktúra spoločnosti

Kontaktujte nás:
MONTÁŽE Trenčín a.s.

Bratislavská 111
911 05 Trenčín
Slovensko

+421 908 723 167

tn@montazetrencin.sk

 

Spoločnosť MONTÁŽE Trenčín a.s. je členom skupiny MZP Group, ktorá zastrešuje aktivity materskej a dcérskych spoločností a koordinuje ich činnosť.

 

Štruktúra a teritoriálne umiestnenie členov skupiny MZP Group sú odvodené od zámeru byť zákazníkom po celom svete čo najbližšie, opierajúceho sa  o požiadavku maximálnej efektivity a pružnosti obchodných aktivít jednotlivých členov skupiny, ale aj skupiny ako celku.

 

Vzhľadom k neustále rozširujúcemu sa koloritu dopytujúcich spoločností po službách členov skupiny MZP Group sa pôvodný koncept teritoriálneho pokrytia, vzťahujúci sa predovšetkým na trhy strednej Európy, rozšíril na územie celého sveta. Spolupráca s najväčšími svetovými firmami v našom obore (Metso, Andritz, Redecam, Cimcorp, atď.) bola významným impulzom k vzniku novej štruktúry skupiny MZP Group s orientáciou na zákazníkov po celom svete.

 

Na americkom kontinente pôsobí spoločnosť MZP KILN SERVICES so sídlom v Ambridge.

Európsky trh pokrývajú spoločnosti Montáže Přerov a.s. a MONTÁŽE Trenčín a.s.

 

Takéto územné rozvrhnutie umožňuje skupine MZP Group pružne a rýchlo reagovať na aktuálne potreby a požiadavky našich obchodných partnerov, vrátane možnosti expandovať a etablovať sa na nových trhoch.