Kontaktný formulár *
Vyplňte prosím všetky požadované polia
Odoslať
Vaša správa bola úspešne odoslaná

SLOVENSKY

Kontakty

Ponuka práce

Montér - zámočník

Náplň práce:

  • montáž, demontáž a oprava častí stojov a oceľových konštrukcií
  • montáž, oprava strojárenských zariadení, váh, mlynov, drtičov, pecných liniek a pod.
  • výroba oceľových konštrukcii a neštandard.- násypky, plošiny, zábradlia, zásobníky
  • práca po území SR a v zahraničí (EÚ, USA) v turnusoch

Ponúkame:

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • sociálny program strednej firmy
  • zabezpečovanie školení a kurzov, ktoré sú potrebné na pracovnú pozíciu

Požadujeme:

  • Vzdelanie SŠ s maturitou, bez maturity
  • Prax v oblasti výhodou
  • Vodičský preukaz sk. B
  • schopnosť čítať technickú dokumentáciu
  • flexibilita, ochota cestovať
  • vyučený strojný zámočník, prevádzkový zámočník, príp. príbuzný odbor
  • zodpovednosť, bezúhonnosť
  • vysoké pracovné nasadenie
  • ochota k ďalšiemu vzdelávaniu
  • odolnosť voči stresovým situáciám
  • ovládanie základov anglického jazyka alebo nemeckého jazyka výhodou
  • v prílohách doložte fotokópie: všetkých špecializácii a kurzov

Zvárač kovov - zámočník

  • zváranie oceľových konštrukcií technologických zariadení
  • zvárač so štátnou skúškou podľa EN 9606-1 pre metódy 111, 135 a 136
  • montáž, oprava strojárenských zariadení, váh, mlynov, drtičov, pecných liniek a pod

Ponúkame:

  • zabezpečovanie školení a seminárov potrebné na vykonávanie danej práce (obnovovanie úradných skúšok) - možnosť zvýšenia kvalifikácie

Požadujeme:

  • Prax v oblasti
  • flexibilita, ochota cestovať, pracovať na turnusy po území SR a v zahraničí
  • v prílohe nám zašlite fotokópiu zváračského oprávnenia